Strona główna  |  O firmie  |  Oferta  |  Aktualności  |  Kontakt
Doradzamy w zakresie ekspansji zagranicznej na wybrane rynki. Ponadto, specjalizujemy się w usługach marketingowych i rekrutacyjnych na rzecz uczelni wyższych i szkół oraz w marketingu w zakresie turystyki przyjazdowej. Od wielu lat...

Profil działalności

Scarlet Oak Sp. z o.o. specjalizuje się w świadczeniu różnorodnych usług marketingowych i doradczych.

Usługi marketingowe realizujemy wobec uczelni wyższych poprzez tworzenie dedykowanych serwisów internetowych poświęconych poszczególnym programom studiowania.

W zakresie usług doradczych specjalizujemy się w rynku chińskim. Swoją ofertę adresujemy przede wszystkim do przedsiębiorstw, które poszukują możliwości ekspansji na tym rynku zarówno w zakresie działalności produkcyjnej jak i sprzedaży. Inną grupę klientów stanowią instytucje oraz organizacje, które zamierzają prowadzić działania promocyjne w Chinach.

Spółka prowadzi także działalność handlową w zakresie importu i eksportu na rynek chiński.

Posiadamy uzyskaną na przestrzeni wielu lat szczególną znajomość branży edukacyjnej na świecie oraz szeregu segmentów rynku chińskiego: działalność wytwórcza, głównie w zakresie komponentów do produkcji środków transportu, turystyki z Chin do Polski, artykułów spożywczych i żywności.
Realizujemy vouchery na zakup usługi doradczej dofinansowywane w ramach projektu "Popytowy System Innowacji - rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Usługi specjalistyczne: "Usprawnienie i automatyzacja procesów biznesowych realizowanych w firmowych serwisach internetowych" oraz "Opracowanie strategii ekspansji na rynki zewnętrzne".

                       

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego


Copyright © 2010 Scarlet OAK Sp. z o.o. - Profil działalności    Design tworzenie stron www