Sklep internetowy

Strona główna  |  O firmie  |  Oferta  |  Aktualności  |  Kontakt
Doradzamy w zakresie ekspansji zagranicznej na wybrane rynki. Ponadto, specjalizujemy się w usługach marketingowych i rekrutacyjnych na rzecz uczelni wyższych i szkół oraz w marketingu w zakresie turystyki przyjazdowej. Od wielu lat...

Sklep internetowy

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, w którym oferujemy dwie grupy towarów. Jeden serwis sprzedażowy dedykowany jest akcesoriom światłowodowym. W tym asortymencie znajdują się wysokiej jakości komponenty do budowy sieci światłowodowych jak m.in. patchcordy, pigtaile, splittery. Drugi serwis sprzedażowy dedykowany jest skuterom o napędzie elektrycznym oraz akumulatorom do skuterów elektrycznych. Są to niewątpliwie pojazdy przyszłości – przyjazne środowisku naturalnemu, tanie w eksploatacji, proste w obsłudze, ciche, nie wymagające skomplikowanego serwisowania.

Poszukujemy dealerów i handlowców. Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt.

Zapraszamy do naszego slepu: www.sklep.scarletoak.eu
Realizujemy vouchery na zakup usługi doradczej dofinansowywane w ramach projektu "Popytowy System Innowacji - rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Usługi specjalistyczne: "Usprawnienie i automatyzacja procesów biznesowych realizowanych w firmowych serwisach internetowych" oraz "Opracowanie strategii ekspansji na rynki zewnętrzne".

                       

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego


Copyright © 2010 Scarlet OAK Sp. z o.o. - Sklep internetowy    Design tworzenie stron www