Strona główna  |  O firmie  |  Oferta  |  Aktualności  |  Kontakt
Doradzamy w zakresie ekspansji zagranicznej na wybrane rynki. Ponadto, specjalizujemy się w usługach marketingowych i rekrutacyjnych na rzecz uczelni wyższych i szkół oraz w marketingu w zakresie turystyki przyjazdowej. Od wielu lat...

Edukacja za granicą

Zajmujemy się promocją nauki i rekrutacją do wybranych szkół oraz uczelni zagranicznych. Dotyczy to:

1. Studiów I i II stopnia na uczelniach w Polsce i za granicą. Wśród naszych partnerów znajdują się Business and Hotel Management School ze Szwajcarii, Mykolas Romeris University na Litwie, a także Uczelnia Łazarskiego oraz Akademia Finansów i Biznesu Vistula. Zapraszamy na naszą dedykowaną stronę serwisów internetowych, poświęconych programom studiowania na uczelniach partnerskich.

2. Programów MBA i EMBA w języku angielskim w tym m.in. University of Maryland's Smith Business School EMBA w Pekinie oraz Washington University - Fudan University EMBA w Szanghaju, Cheung Kong Graduate School of Business w Pekinie. Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej dedykowanej strony i kontaktu. w sprawach programów MBA i EMBA.

3. Prywatnych szkół podstawowych i ponadpodstawowych w Wielkiej Brytanii oferujących zarówno pełny cykl kształcenia jak również letnie kursy językowe połączone z zajęciami sportowymi oraz kursy przygotowawcze. Naszymi partnerami są sieci renomowanych szkół podstawowych i ponadpodstawowych funkcjonujących w ramach grup Cognita, EF Academy oraz Harrow House. Zapraszamy do odwiedzenia naszej dedykowanej strony dotyczącej szkół z internatem w Wielkiej Brytanii i USA, a także programów semestralnych i językowych oraz letnich obozów.

Stale zwiększamy sieć promowanych szkół, rozszerzając ją o nowe szkoły za granicą i uczelnie oraz kraje.
Realizujemy vouchery na zakup usługi doradczej dofinansowywane w ramach projektu "Popytowy System Innowacji - rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Usługi specjalistyczne: "Usprawnienie i automatyzacja procesów biznesowych realizowanych w firmowych serwisach internetowych" oraz "Opracowanie strategii ekspansji na rynki zewnętrzne".

                       

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego


Copyright © 2010 Scarlet OAK Sp. z o.o. - Edukacja za granicą    Design tworzenie stron www